ogród

Przewaga drewna w domu

Przewaga drewna w domu

(...) przewagi nad drzwiami drewnianymi zwłaszcza pod względem wizualnym. Trzeba sobie jednak uświadomić, że Drzwi drewniane, które są robione na specjalne zamówienie i do tego jeszcze przez człowieka, który ma naprawdę wielki talent są zdecydowanie ładniejsze aniżeli te, które są wykonane z płyty MDF i robione hurtowo a w późniejszym czasie sprzedawane

Rozwiązania łazienkowe

Rozwiązania łazienkowe

(...) przeróżne. Dzięki temu z łatwością możemy znaleźć interesującą nas formę i dopasować ją do wielkości łazienki oraz stylu, w jakim ją aranżujemy. Najbardziej popularne są brodziki prostokątne, kwadratowe oraz półokrągłe (na bazie 1/4 koła). Wybór właściwego modelu zależy w główniej mierze od wielkości łazienki. Jeśli zależy nam na tym, aby kabina prysznicowa zajęła jak najmniejszą (...)

Oświetlenie naszych ulic

Oświetlenie naszych ulic

(...) Postęp technologiczny w dziedzinie oświetlenia a szczególnie oświetlenia LED wpłynął na jakość oświetlenia naszych miast i ulic. Wprowadziło to nowe koncepcje oświetleniowe. Nowa technologia dała podwaliny pod nową generację najnowszych produktów w tym opraw oświetlenia ulicznego. Lampy uliczne są dobrym rozwiązaniem poprawiającym (...)

Przenośne garaże

Przenośne garaże

(...) Garaże blaszane są bardzo praktycznym i dość tanim rozwiązaniem. Dzięki nim można zapewnić osłonę samochodu przed czynnikami atmosferycznymi, w tym w szczególności przed deszczem czy śniegiem. Temperatura w garażu powinna być o kilka stopni wyższa niż temperatura na zewnątrz. Dzięki temu zimną nie trzeba będzie skrobać szyb z lodu, a wiosną czy jesienią nie trzeba będzie zasłaniać samochodu przed deszczem czy gradem.Obecnie

Bezpieczeństwo i estetyka w domach

Bezpieczeństwo i estetyka w domach

(...) jednak zniwelować dzięki zamontowaniu dodatkowej warstwy ocieplenia budynku. Żaluzje mogą być wykonane w dowolnym kolorze. Zwykle ich kolor dobiera się do koloru framugi okien.Doskonałym uzupełnieniem całości mogą być bramy garażowe w tym samym kolorze co okna i żaluzje. Bramy garażowe wykonywany są zazwyczaj z tych samych materiałów, które służą do wykonania (...)

Architektura krajobrazu

Architektura krajobrazu

(...) większy teren pozwala już na bogatą i ciekawą aranżację, która każdy ogród uczyni niepowtarzalnym obiektem przestrzennym, kompozycją architektoniczną dorównującą najwspanialszym budynkom. Ogrody, ich różnorodność w kontekście warunków glebowych, położenia, nasłonecznienia, mają to do siebie, że nie da się ich kopiować. Każdy, nawet tak samo zaprojektowany, (...)